دکتر پریسا دمیرچی به تاریخ ششم مرداد ماه 1365 خورشیدی در شهر تهران ، دیده به جهان گشود . او پس از اتمام تحصیلات مقدماتی پزشکی ، به منظور ادامه تحصیل در رشته تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی ( ENT ) وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد و تا مقطع بورد تخصصی این رشته ، پیش رفت . او پس از آن و از سال 1395 به مدت 18 ماه ، خود را وقف خدمات رسانی و درمان بیماران در نواحی محروم جنوب کشور نمود . دکتر پریسا دمیرچی ، دارای دو مقاله بین المللی منتشر شده در مجلات پزشکی ( Pub Med ) می باشد .

اما در حقیقت ، زادروز گروه کلینیک تخصصی دکتر پریسا دمیرچی به تابستان 1397 باز می گردد .شیراز ، بیستم شهریور ماه 1397 خورشیدی محل و تاریخ تولد نشان وارد ( لوگو ) این پزشک جوان است .

حروف ( P ) و ( d ) که از ابتدای لغات ( parisa Damirchi ) اقتباس شده است ، اجزای اصلی تشکیل دهنده این لوگوی خندان به شمار می روند که به وسیلهیک استتوسکوپ ( گوشی پزشکی ) به یکدیگر متصل شده و کلمه ی ( Damirchi ) را در قسمت پایین آن نمایش می دهند .

دکتر پریسا دمیرچی

پس از خلق لوگو  و انجام برسی های فراوان ، شهریار ، تهران به عنوان محل تاسیس کلینیک تخصصی دکتر پریسا دمیرچی انتخاب گردید ، فرایند آماده سازی این کلینیک که در یکی از بهترین نقاط شهریار واقع شده است ، توسط مهندس نیما نبئی ( همسر دکتر پریسا دمیرچی ) و از دی ماه 1397 آغاز گردید ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، نصب تجهیزات سرمایش ، گرمایشی و حفاظتی ، مبلمان اداری ، راه اندازی و نصب تجهیزات تخصصی ، جذب نیروی انسانی ، تدوین الگوی مدیریتی ، تدوین و اجرای روش های اجرایی ، استانداردها ، و … تنها گوشه ای از فرایند موصوف به شمار رفته که منجر به صدور و اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 9001:2015 از آکادمی QAL انگلستان گردید .همچنین ،این گروه تخصصی طی یک فرایند چند ماهه و ضمن بهره جویی از یک تیم متخصص در حوزه فن آوری اطلاعات ، موفق به طراحی ، تدوین و راه اندازی سامانه مدیریت هوشمند با نام ( پلاس تی ) در بستر اینترنت گردید که بر این اساس از اردیبهشت 1399 پایش و جملگی فرایند عملیاتی بیماران به صورت دیجیتال میسر شد .

خاطر نشان می گردد ، مهندس نیما نبئی ، همسر دکتر پریسا دمیرچی ، دارای 15 سال سابقه مدیریت اجرایی در صنعت گاز مایع بوده و ضمن کسب عنوان مدیر جوان نمونه کشور در سال 1387 از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، وزارت صنایع و معادن وقت ، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، سازمان ملل متحد ( UNIDO ) و خانه صنعت و معدن ایران مورد تقدیر واقع شده است ، ایشان علاوه بر عناوین یاد شده ، عضویت در هیات علمی مرکز پژوهش های مدیریت ایران ، انجمن مدیران صنایع ایران ، انجمن مهندسان مکانیک ایران و … را در کارنامه خود داشته و نیز ، موفق به چاپ کتابی با عنوان مهندس نگهداشت در صنعت گاز مایع شده است .

در نهایت ، گروه کلینیک تخصصی دکتر پریسا دمیرچی با ارائه ی بیش از 10 مورد ، خدمات زیبایی و درمانی و متشکل از یک گروه اجرایی و پشتیبانی 8 نفره در بخش های ، جراحی ، دستیاری ، فنی ، پذیرش ، فناوری اطلاعات و مدیریت از ابتدای بهمن 1397 فعالیت خود را رسما آغاز نمود .

بر همین اساس ، عملکرد و رفتارهای سازمانی این گروه در تمامی سطوح ، مشخصا مبتنی بر اصول و قواعد مندرج در خط مشی کیفیت و منشور سازمانی آن است .

این گروه نوپا همواره بر آن است تا ضمن بروز رسانی آموزهای تخصصی و اصلاح پیوسته ی روش های مدیریتی خود ، در راستای ارائه ی خدمات متفاوت و متمایز در عرصه ی بهداشت و درمان گام بردارد .

 

4.5/5 - ( 2 رأی )

All rights reserved

5/5